Samsun Havuz Yapan Firmalar


Havuz yapımı aşamasında önceliğiniz her zaman ihtiyacınız ve kullanım amacınız olmalıdır. Kullanım amacına uygun bir şekilde tasarlanan havuz modelleri hayalinizdeki gibi olmalıdır.
Kılıçhan Havuz firmamız hayallerinizi eşsiz tasarımları ile birleştirerek başarılı havuz projelerine ve çalışmalarına imza atıyor. Havuz yapımı hangi evrede olursa olsun inşaa ve kullanım aşamasını tamamladıktan sonra sizin ve sevdikleriniz için oldukça eğlenceli ve zevkli bir yatırım olacaktır.
Havuz yapımı ilk bakışta korkutucu olabilir. Fakat Samsun Havuz Yapan Firmalar
arasından Kılıçhan Havuz firmamızı seçerek en doğru ve en kaliteli havuz projelerine sahip olabilirsiniz.

Samsun Havuz Yapan Firmalar

Havuz Yapımında Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar Nelerdir ?


● Proje Tasarımı
Havuz yapımına başlanmadan önce proje çizilip tasarım yapılması gerekir. Yapılacak havuzun kullanım amacına uygun olarak tasarım boyutu, malzemeleri, şekli, derinliği, özellikleri, nitelikleri ve rengine karar verilmelidir. Kare, dikdörtgen, yuvarlak ya da fasulyeye benzer şekilde havuz şekilleri yapılabilir. Dalış tahtaları, şelaleler ya da bronzlaşma çıktıları eklenerek daha özellikli bir hale getirilebilir. 3 tip yerleşik havuz çeşidi vardır; beton, vinil astarlı ya da fiberglaslı modellerdir.


● İmar Ruhsatı
Yer içine yapılan havuz modelinde imar düzenlemesi ya da yerel bina kuralları
gerekmektedir. Havuz yapımı inşaatının sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için imar ruhsatı gerekmektedir. Samsun Havuz Yapan Firmalar arasında güvenli havuz yapımı için en doğru seçimi yapmanız gerekmektedir. Bağlı bulunduğunuz imar müdürlüğüne inşaat ruhsatı başvurusunda bulunarak onay almanız gerekmektedir.


● Havuz Filtrasyon Sistemi Seçimi
Yapılan havuz için dezenfeksiyon tesisatı kurulmalıdır. Havuz suyunu berrak, temiz ve sağlıklı tutmak için Kılıçhan Havuz firmamızın filtrasyon ve dezenfeksiyon malzemelerini kullanabilirsiniz.
➢ Pompa
➢ Filtre
➢ Isıtıcı
➢ Dezenfeksiyon sistemleri
Tercih ettiğiniz ya da kullanmayı istediğiniz havuz modelini yaptırmak için en doğru zamanı tercih etmelisiniz. Samsun Havuz Yapan Firmalar arasından seçim yaparak Kılıçhan Havuz firmamız ile sonbahar ya da kış aylarında havuz yaptırmak hem bütçeniz hem de yapım aşaması için en ideal zamanlar olacaktır.

Samsun Havuz Yapan Firmalar içerisinden güvenilir bir şekilde tercih edebileceğiniz Kılıçhan Havuz firmamız en kaliteli malzeme ve en kaliteli materyalleri kullanarak havuz yapımı alanında profesyonel olan ekibi ile birlikte bu hizmeti sağlamaktadır.


Neden Kılıçhan Havuz Firmamızı Tercih Etmelisiniz ?


Kaliteli işçilik, eşsiz tasarımlar ve yenilikçi modern yapım stratejisi sayesinde havuz yapım alanında oldukça başarılı çalışmalara imza atan Kılıçhan Havuz firmamız en iyi v e en uzun ömürlü malzemeleri kullanarak sizlere üst düzey hizmet sunmaktadır.
Samsun Havuz Yapan Firmalar arasında ismini geniş kitlelere duyuran Kılıçhan Havuz firmamız alanında uzun yıllardır bu hizmeti vererek profesyonel ve kalifiye işçilik çıkaran ekibi ile hizmet sunmaktadır.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürme aşamasında müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran güler yüzlü ve güvenilir kişiler ile çalışmak isterseniz Samsun Havuz Yapan Firmalar arasından Kılıçhan Havuz firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir