HAKKIMIZDA

İstanbul’ da bulunan Kılıçhan firma olarak, 40 yıllık bir sektör deneyimine sahibiz. Bu deneyimin üstüne koyarak hep daha iyiye ve ileriye doğru yol almaktayız. Firmamız ile havuzlar mavi, pahalı ve ulaşılmaz bir rüya olmaktan çıkıyor. Havuz sahibi olmak, zor olan bir süreci kolaylaştıran bir yaklaşıma ve yapıya sahip olduğumuz için rahatlıkla ulaşılabilir bir keyfe dönüşüyor.

Havuz yapımında kullanılan malzemelerin önemi çok büyüktür. Kaliteli, çağın gelişmişliğine uygun ve iklim şartlarına göre malzeme seçmeye oldukça özen gösteririz. Dayanıklılık ve uzun vadede kullanım için ürünlerimizi en üst seviye kalitede üretmeye gayret ederiz. Yapılan bütün bu işlemler, havuz yaratmada aynı değeri taşımaktadır. Yüksek kalite işçilik ve dikkat çekici tasarımlara sahiptir. En kaliteli ürünlerimizi, en uygun fiyata hizmetinize sunmaya hazırız.

Yaptığımız işler, çevreye zarar vermek yerine, olabildiğince çevreyi korumaya yöneliktir. Firmamız, çevreyle uyumlu olup daha güzel bir görünüm ortaya koymayı amaçlar. Çevreyle bütünleşmiş, şık ve kaliteli ürünler sunmak bizim için çok önemlidir.

Havuzlarımızda, hijyen oldukça dikkat ettiğimiz bir konudur. Gelişmiş havuz filtrasyon ve dezenfeksiyon sistemlerimiz, en üst düzeyde hijyenik bir ortam oluşturulmasını sağlar. Havuzlarımızda, güvenlik konusunda da gelişmiş sistemlere sahibiz. Ürünlerimizde, müşterilerimizin ve özellikle çocukların güvenliklerini sağlayarak rahat ve güvende hissetmelerini amaçlarız.

Müşterilerimizle güçlü bir iletişim kurarak çıkabilecek herhangi bir sorun esnasında, uzman ekiplerimizle birlikte, hızlı ve en faydalı şekilde çözümler buluruz.

Müşterilerimizin rahat hissetmesi, ürünlerimizi benimsemeleri en temel gayelerimizdendir. Müşterilerimiz yapılan ve yapılacak her şeyin merkezinde bir konumda bulunmaktadır. Onların hayallerine kıymet verip biricik tasarımlar ortaya koymak ideallerimizdendir. Geniş bir hizmet yelpazesine sahip olup topluma ve çevreye hizmet etme inancıyla, ürünlerimize sonuna kadar güvenip garantisini veriyoruz.