Sakarya Havuz Yapan Firmalar

İlham veren tasarımları, kaliteli işçiliği ve yenilikçi yapım yöntemleri, özel lüks havuz yapımında Sakarya Havuz Yapan Firmalar arasında firmamız sektörde lider konumdadır. Sektördeki en iyi malzemeleri ve yöntemleri sağlarken çarpıcı, benzersiz arka bahçe inziva yerleri yaratıyoruz.

Uygun Fiyatlı Havuz

Bizimle çalışmanın en iyi yanı, inşaat projesi boyunca bütçenize bağlı kalmamızdır. Burada Kılıçhan Havuz Firması bünyemizde, havuz daraltmanın maliyetli olduğunu anlıyoruz. Bu nedenle bütçenize uygun kaliteli havuzlar inşa etmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Sakarya Havuz Yapan Firmalar

Ayrıca havuz ekipman ve malzemelerimizi uygun fiyatlı üreticilerden temin ediyoruz. Böylece hizmetlerimizi uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bütçenizi öğrendikten sonra en iyi havuz tasarımlarını öneriyoruz. Örneğin, sınırlı bir bütçeniz varsa, minimum su özelliklerine sahip basit bir geometrik havuz öneriyoruz. Öte yandan, sınırlı bir bütçeniz yoksa birinci sınıf bir havuz tasarımı öneriyoruz.

Havuz Tasarım Önerileri

Tasarım ve kayalar konusunda size yardımcı olabiliriz. Farklı kayalar, aşağıdakiler gibi çeşitli desenler sunar:

 • Kireçtaşı,
 • Tarla taşı,
 • Kumtaşı,
 • Gri (Granit).

Her taşın farklı gözenekliliği, stili, şekli ve rengi vardır.

Havuz stiliniz ne olursa olsun, çok çeşitli iç kaplama seçenekleri mevcuttur. Alt kısım paslanmaz çelik, geleneksel beton, kiremit veya siva olabilir. Firmamız havuzunun içi cilalı paslanmaz çelik, kaymaz PVC membran olabilir veya özel seramik karo veya doğal taş görünümüne sahip olabilir.

Proje gereksinimlerinize ve bütçenize uygun birçok stil sunuyoruz. Tüm iklimlere ve aşırı hava koşullarına uygun ve yüzme havuzu yenileme veya yeni inşaat için ideal olan hızlı, verimli inşaat sağlıyoruz.

Sakarya Havuz Yapan Firmalar

Havuz Sisteminin Özellikleri ve Faydaları

Firmamızın ürettiği havuzlar, ister boş ister dolu olsun, yapısal olarak sağlam ve kendi kendini destekleyecek şekilde onaylanmıştır.

 • Yerde veya yükseltilmiş inşaat için uygundur.
 • Gömülü çevre besleme borusu yok.
 • Paslanmaz çelik merdiven ve bank bölümleri mevcuttur.
 • G dönüştürülmüş paslanmaz çeliktir.
 • Ağır ölçülü paslanmaz çelik konstrüksiyon, saha inşaat varyasyonlarını veya tasarım değişikliklerini ortadan kaldırmak için önceden tasarlanmıştır.
 • Opsiyonel filtreleme ve arıtma sistemleri ile döşenmiştir.
 • Entegre spa veya hidroterapi alanları ile mevcuttur.
 • Çok çeşitli iç kaplama seçenekleri vardır.

Yenileme veya yeni inşaatta kullanım için uygundurlar. Sürekli su geçirmez yapıdadırlar.

Sakarya Havuz Yapan Firmalar

Kaliteli Ve Dayanıklı Havuzlar

Kılıçhan Havuz Firması olarak yüzme havuzu inşaatçılarımız, günün sonunda kaliteli havuz kurulumu sunmaya odaklanır. Yüzme havuzları inşa etmek için yüksek kaliteli malzeme ve ekipman kullanıyoruz. Bu nedenle, onlarca yıl dayanan bir yüzme havuzundan emin olabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Modüler sistemlerimiz, zamanında, bütçeye uygun ve ilk seferde inşa edilmiş bir havuz için tam mühendislik hızlı, tamamen kaynaklı veya civatali havuz yapımına uygundur. Sakarya Havuz Yapan Firmalar hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir