Havuz Yenileme

Eskimiş, yıpranmış ve yıpranmış beton havuzunuzu hayallerinizdeki Havuz Yenileme sistemlerini yapalım! Vizyonunuz ne olursa olsun, sizin için yaratabiliriz.

Yepyeni bir yapı, yeniden mühürleme veya tamamen elden geçirme olsun, Havuz Yenileme Şirketi hepsini yapabilir. Havuzlarınızın görünümünü ve hissini yükseltmek mi istiyorsunuz? Bir spa, isitma, basamaklar, güneşlenme rafları, çitler, havuz örtüleri veya uzaktan LED aydınlatma ekleyebiliriz.

Yani dikkatli bir şekilde gerekli özeni gösteriyor ve yeni Havuzunuz için güvenilir ve iyi bir yenileme şirketi arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Havuz Yenileme
Havuz Yenileme

Yeni Havuzunuza Kavuşun

Havuzunuzu eski ihtişamına kavuşturabilir veya çevre ve yürüyüş yolları dahil olmak üzere mülkünüze ve yaşam tarzınıza uyacak şekilde güncelleyebilir ve modernize edebiliriz. Havuz Yenileme işlemlerimizin sizlere sunduğu avantajlarlar şunlardır:

  • Ürün yapışmasını ve uzun ömürlü olmasını sağlayan kaliteli yüzey hazırlama teknikleri. Eski, tarihli kaplama, fayans veya tuğlaların değiştirilmesi.
  • Eski kaldırım taşlarının kaldırılması, betonarme ve kiremit cephelerle değiştirilmesi.
  • Yeni yapılar ve tadilatlar için ücretsiz teklifler.
  • Ücretsiz havuz tasarım hizmetleri. Her türlü filtrasyon değişimi ve yükseltmesi.
  • Isıtma montaji.
  • Yeni yüzme havuzu yapılıyor.
  • Her türlü havuz çiti, (alüminyum, cam ve çerçevesiz cam)
  • Beton yüzme havuzu yenileme.
  • Betonlama ve döşeme.
  • Yeni filtreleme sistemleri, havuz temizleyicileri ve robotlar.
Havuz Yenileme
Havuz Yenileme

Havuzun yeniden şekillendirilmesi eski havuzunuza yeni bir hayat getirebilir;

Orijinal havuz tasarımınız sizin, önceki sahibiniz veya önceki on yılınız için mükemmel olabilir, ancak şimdi girip çıkmanız zor, rahatlamanız için rahat bir alana sahip değil veya yüzmek için bile çok derin rahat içinde.

Bazen yirmi yıl önce harika olan bu özellik, sadece hantal görünüyor ve daha çağdaş bir şey istersiniz. Ailenizin arka bahçe eğlencesinin bu aşaması için havuz şeklini veya tasarımını size en uygun şekilde nasıl geliştirebileceğimizi görmek için bizi arayın.

1.Beton Havuzları Yeniden Şekillendirmek

Müşteriler için kavisli duvarları düz duvarlar ve basamaklı alanlar/banklar ile değiştirmek popülerdir. Bazı müşteriler, artık çalışmayan eski kaplıcaları hizmet dışı bırakır, spa duvarını kaldırır ve spa’yı havuzun geri kalanının bir parçası olarak birleştirir.

2.Derinlik Değişiklikleri

Bazı müşteriler suda durmak ve çocuklarla veya torunlarla kolaylıkla oynamak için daha sığ bir havuz ucunu tercih eder. Daha sığ bir havuz aynı zamanda daha az su ve dolayısıyla daha az kimyasal/bakım anlamına gelir ve daha sıcak havuz suyuna neden olabilir.

Havuz Yenileme
Havuz Yenileme

Bize Güvenebilirsiniz

Çatlak onarımları, dönüş hatları, ana drenajlar, skimmer kutularının değiştirilmesi ve sızıntı tespiti gibi karmaşık ve yapısal işler dahil tüm projenizi yöneteceğiz. İlk görüşmenizden tüm işlerin tamamlanmasına, son devir tesliminize ve gerekli herhangi bir takip desteğine kadar işinizin tüm yönlerini kişisel olarak denetleriz.

Kilichan Havuz Firması olarak bizimle her türlü sorunuza cevap almak için iletişime geçebilir, güler yüzlü ve deneyimli ekibimiz ile sorularınıza hızlıca yanıt bulabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir