İstanbul Havuz Tadilatı

Havuzunuz bir yenileme için hazırsa, Kılıçhan Havuz firması olarak, İstanbul havuz tadilatı ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Yüzme havuzunuz, mülkünüze katma değerdir. Özelliğini en iyi şekilde kullanabilmeniz ve uzun süre iyi durumda kalmasını sağlamak için düzenli bakım yapılması gerekir. Düzenli temizliğin yanı sıra, sıva ve diğer tüm elemanların iyi durumda olması gerekir. Havuzunuzu uzun yıllar yeni gibi tutmanın en iyi yolu budur.

 İstanbul havuz tadilatı için Kılıçhan Havuz firması olarak, biz bu sektörde lider bir firmayız. Uzun yıllardır, İstanbul’daki müşterilerimize en iyi özel havuz tasarımı ve yenileme hizmetlerini sunuyoruz. İşiniz ne kadar büyük veya küçük olursa olsun, yüzme havuzunuzu en iyi şekilde yükseltmenize yardımcı olabilecek şirketiz. Aşağıdakiler dahil kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunuyoruz:

  • Özel Havuz Tasarımları

Konut yüzme havuzunuzun estetik çekiciliği söz konusu olduğunda, havuz tasarımı yönünü ele alan yaratıcı tasarımcılara sahip olmanız gerekir. Size özel havuz tasarımları sunuyoruz ve mülkünüzün çekiciliğini artıracak bu tür özellikler ve kurulumlar elde etmeniz için sizinle birlikte çalışıyoruz. Çok sistemli çalışır, işimizde en iyi ekipmanları kullanır ve havuz inşaatını endüstri standartlarında tamamlarız.

  • Yeni Havuz Güverte ve Onarımları

Havuz güverteleri , herhangi bir havuz düzenlemesinin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu yüzeylerin mükemmel kalitede malzemeler kullanılarak döşendiğinden emin olunması, dış mekanlarınızın dayanıklılığını ve uzun ömürlülüğünü artırır. Ayrıca alanın kullanım için daha güvenli olmasını sağlamaya yardımcı olur.  İstanbul havuz tadilatı için Kılıçhan Havuz firması olarak biz, yüzme havuzu yükseltme ve tasarım gereksinimlerinizin her yönünü ele alan bir firmayız. Mevcut güverteniz eski görünmeye başladıysa veya hasar gördüyse veya bozulduysa, onarımları sizin için halledebiliriz.

İstanbul Havuz Tadilatı

Havuzu Yeniden Modelleme Adımları

Size uygun bir bütçeyle sevdiğiniz bir havuz bırakmak için baştan sona sizinle birlikte çalışacağız. Havuz tadilatınızı tartışmaya başlamak için bugün bizimle iletişime geçin ve sürecin nasıl ilerleyeceği hakkında bir fikir edinmek için aşağıdaki adımlara bir göz atın.

  • Bütçeleme, Tasarım ve Planlama

Herhangi bir çalışmaya başlamadan önce, bütçenizi ve tasarımlarınızı anlamak için sizinle birlikte oturacağız ve tamamen memnun kalacağınız bir tadilat yapacağız. Herkesin üzerinde mutabık kaldığı bir plan bulduktan sonra, İstanbul için gerekli izinler için başvuruda bulunacağız.

  • Havuzun Boşaltılması

Herhangi bir çalışmaya başlamadan önce, ekibin alana tam erişimi olması için havuzunuzu tamamen boşaltmalıyız. Bu, havuzunuzun boyutuna ve içinde ne kadar su olduğuna bağlı olarak tam bir gün veya daha fazla sürebilir.

  • Eski Kaplamayı Çıkarma

Havuzunuzda ister vinil kaplama ister eski fayans olsun, tadilata yer açmak için bunların tamamen çıkarılması gerekecektir. Havuzunuzu boşaltır boşaltmaz, mevcut fayansları veya diğer kaplamaları soymaya başlayabiliriz. Çıkardığımız malzemeye bağlı olarak gürültülü bir işlem olabilir ancak bir gün içinde yapılabilir.

  • Döşeme Alanının Yeniden İnşası

Güverte alanınızı yeniden tasarlamayı seçtiyseniz, havuz kaplamanız kurulurken bunun üzerinde çalışacağız. İstanbul havuz tadilatı firması olarak mükemmel havuz tadilatınızı tasarlayacak ve inşa edeceğiz.

  • Su Ekleme

Havuzunuz yeniden yapıldıktan sonra su eklemeye başlayacağız. Bu, havuzunuzun boyutuna bağlı olarak 1-3 gün arasında bir zaman alacaktır. Su eklendikten sonra, havuzunuz için mükemmel pH dengesini oluşturacak ilk kimyasal işlemi uygulamanız gerekecektir. Tedaviniz tamamlandıktan sonra yapmanız gereken tek şey yenilenen havuzunuzun keyfini çıkarmak!

Havuz ve havuza dair her şey için Kılıçhan Havuz firması olarak sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. İstanbul havuz tadilatı için bizlere ulaşabilirsiniz.

İstanbul Havuz Tadilatı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir