Havuz Robotlarının Faydaları

Havuz robotlarının faydaları havuz kullanıcıları için oldukça kurtarıcı ürünler arasında yer almaktadır. Eğer evinizde ya da villanızda bir havuz varsa kullanmanız gereken havuz robotları, havuz temizliği konusunda sizlere üst düzey hizmet sunmaktadır. 

Havuz Robotlarının Faydaları

Havuz robotları; havuzların dibinin ya da havuz duvarlarının temizliğinde kullanılan cihazlar olarak tercih edilmektedir. İleri teknoloji ve programlar ile tasarlanmış olan havuz ekipmanları olarak havuz kullanan kişi ya da firmalar tarafından tercih edilir. 

Kılıçhan Havuz

Kılıçhan Havuz ile sizlere satışa sunulan havuz robotları hem kişisel kapalı ya da açık havuzlarda, hem de halka açık havuzlarda kullanılabilen havuz robotu seçenekleri insan gücünden minimum seviyede yararlanıldığı bir temizlik süreci yönetir.

Havuz robotlarının faydaları havuz kullanan kişiler ya da firmalar için kolaylık sağlarken havuzun temiz olmasını da sağlıyor. Havuz robotları, havuz temizliği ya da havuz bakım işlemlerinde en çok tercih edilen temizlik araçlarından biri olarak bilinir. 

Havuz Robotlarının Faydaları
  • Havuzunuzu temizlemek için kullanılan birçok kimyasal ve malzemeden tasarruf etmenizi sağlamaktadır. 
  • Hassas temizlik ve maksimum vakum emiş gücü ile  temizlenmeyen hiçbir nokta kalmaz.  Havuz robotlarının sensörleri kullanarak havuzu haritalama yeteneği, köşelerde takılıp kalmayacağı ya da noktaları sürekli olarak gözden kaçırmayacağı anlamına gelir. 
  • Havuz robotları havuz suyunu filtreleme işlemi yaparak ve ters yıkama işlemi gerektirmez hatta su kullanımından tasarruf edilmesini sağlar.
  • Havuz robotlarının aktif fırçası, havuza yapışan kirleri temizlemek için havuz temizleyicinin kendisinden iki kat daha hızlı dönme gücüne sahiptir.Temizlerken fırçalar – kalsiyum ve yosun oluşumunu engeller.
  • Filtreleme sisteminden bağımsız olarak çalışır. Diğer otomatik havuz temizleyici çeşitlerinden farklı olarak, robotik temizleyiciler mevcut havuz ekipmanından tamamen bağımsız olarak çalışır.
Havuz Robotlarının Faydaları

Kılıçhan Havuz firmamızın havuz kullanıcılarına özel olarak sunduğu havuz robotları havuz içerisinde ve havuz duvarlarında eşsiz ve derinlemesine temizlik konforu sağlar. 

Sağlıklı ve temiz bir havuz kullanımı istiyorsanız Kılıçhan Havuz firmamıza yaptırdığınız periyodik olarak yapılan havuz temizliği haricinde havuz kimyasalları kullanarak hijyenik bir havuz sahibi olabilirsiniz. Derinlemesine bir temizlik istiyorsanız havuz robotları ve havuz robotlarının faydaları hakkında uzman ekiplerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir