Havuz Enfeksiyonlarından Korunmanın 10 Yolu

Havuz Enfeksiyonlarından Korunmanın 10 Yolu, Kılıçhan Havuz uzman ekipleri sayesinde artık çok kolay!

Havuz Enfeksiyonlarından Korunmanın 10 Yolu

Kılıçhan Havuz uzman ekiplerimiz havuz kullanıcıları için eşsiz bilgileri sizlere sunuyor. Eğer bir havuz kullanımına sahipseniz havuzu keyifli kullanmaktan çok temiz ve sağlıklı kullanmaya özen göstermelisiniz. 

Sağlığınızı riske atmadan keyifli bir tatilin ya da eğlencenin tadını çıkarmak için düzenli bakım ve temizlik yapılan havuzları tercih etmelisiniz. 

Kılıçhan Havuz

Eğer evinizde havuz kullanıyorsanız belirli dönemlerde periyodik havuz temizliği ve havuz bakımı yaptırmalısınız. Havuz enfeksiyonlarından korunmanın 10 yolu ilk başta steril bir temizlikten geçer. 

  1. Havuza girmeden önce ve sonra mutlaka duş almalısınız ve havuzdan sonra vücudunuzu nemli bırakmamalısınız, iyice kurulanmalısınız, mayonuzu değiştirmelisiniz.
  2. Dar giysilerden kaçınmalısınız, pamuklu çamaşır tercih etmelisiniz ve parfümlü tampon kullanmamalısınız.
  3. Hepatit A ve Hepatit B aşısı olmayan çocukların havuza girmesine izin vermemelisiniz.
  4. Ateşli hastalık ya da ishal geçirirken havuza girmemelisiniz.
  5. Suya tükürmemelisiniz ve havuz kenarında yemek yememelisiniz, sigara içmemelisiniz.
  6. Havuz bölgesine ayakkabı ya da dışarıda giyilen terlikle girmemelisiniz ve ayaklarınızı mutlaka dezenfekte etmelisiniz.
  7. Havuzda su yutmamaya dikkat etmelisiniz.
  8. Kulak enfeksiyonlarına karşı kulak tıkacı kullanmalısınız ve suya atlarken burnunuzu kapatmalısınız.
  9. Cildinizde sıyrık ya da kesik varsa yüzme sonrasında yarayı temizlemelisiniz.
  10. Göz enfeksiyonunu önlemek için sualtı gözlüğü ya da maske kullanmalısınız ve suya girerken bone takmayı unutmamalısınız.
Havuz Enfeksiyonlarından Korunmanın 10 Yolu

Neden Kılıçhan Havuz Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Kılıçhan Havuz uzman ekiplerinin sizlere sunduğu havuz enfeksiyonlarından korunmanın 10 yolu sayesinde havuzda yüzerken daha keyifli ve daha eğlenceli zaman geçebilirsiniz. 

Sağlıklı ve steril bir şekilde eğlencenin tadını çıkarmak için havuz bakımına ve havuz temizliğine dikkat etmelisiniz. Profesyonel olarak hizmet alabileceğiniz Kılıçhan Havuz firmamız sizlere üst düzey imkanlar sağlamaktadır.

Kılıçhan Havuz

Kılıçhan Havuz uzman ekiplerinin periyodik ya da yıllık olarak sağlamış olduğu havuz bakımı ve havuz temizliği hizmeti sayesinde her zaman kaliteli ve sağlıklı havuz kullanımını gerçekleştirebilirsiniz. 
Sağlık Bakanlığı onaylı havuz kimyasalları ve havuz temizleyicileri kullanarak havuz enfeksiyonlarından korunmanın 10 yolu haricinde sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir