Havuz Modelleri

Havuz modelleri, Kılıçhan Havuz firmamızın uzman ekipleri ile birlikte havuz yaptırmak isteyen müşterilere sunulmaktadır ve hayal ettikleri havuz tasarımlarına sahip olmalarına yardımcı olmaktadır. 

Kılıçhan Havuz firmamız insanların beklentilerini karşılamak için farklı tasarım ve renk seçenekleri sunmaktadır. Bunlar arasında, kare, dikdörtgen, yuvarlak ve oval şekiller bulunmaktadır. Ayrıca, havuzun yapılacağı alanın boyutlarına göre ölçeklendirilebilir ve böylece ev sahiplerinin alanına en uygun havuzu seçmelerine yardımcı olunabilir.

Kılıçhan Havuz

Havuz yaptıracağınız alanın büyüklüğü ve havuz için ayrılan bütçe gibi faktörler göz önünde bulundurularak çalışmalarını devam ettiren Kılıçhan Havuz firmamız birbirinden farklı havuz seçeneklerini müşterilerimize sunmaktadır. 

Kişiye özel olarak tasarlanan havuz modelleri birbirinden farklı tasarımlara ve şekillere sahip olan firmamızın seçenekleri daima istek ve taleplerinizi karşılamaktadır. 

Havuz modelleri, farklı şekillerde ve boyutlarda mevcuttur. Havuz yapılacak evin alanına göre, tercih edilen havuz türüne ve bütçesine seçim yapılmalıdır.

Kılıçhan Havuz

Bahçe havuz modelleri arasında çivi havuzları, fiberglass havuzlar, beton havuzlar ve manyetik su filtrasyon sistemli havuzlar bulunur.

Birbirinden farklı geometrik şekillerde tasarlanabilecek havuz modelleri; klasik kare, dikdörtgen, yuvarlak ya da oval seçeneklerin dışına çıkarak hayal ettiğiniz havuz modellerini sizlere sunmaktadır. 

Düzgün hatlara ve simetriye odaklanarak yapılan havuz modelleri her kesime hitap etmektedir. Kare, dikdörtgen ya da üçgen şekillerinde olabilirler. Bu tür yüzme havuzları, modern bir tarzı benimseyenler için idealdir. Geometrik havuzlar, düzenli ve minimalist bir görünüm sağlar.

Havuz Çeşitleri 

Havuz çeşitleri birbirinden farklı çeşitlerde uzman ekipler ile beraber seçilmektedir. Bahçe ve villalara göre şekillenmektedir. 

 • Yer üstü havuz çeşitleri 
 • Aile ve çocuk havuzu çeşitleri 
 • Kompozit havuz çeşitleri 
 • Fiberglass yüzme havuz çeşitleri
 • Monoblok havuz çeşitleri 
 • Polyester yüzme havuzu çeşitleri 
Havuz Modelleri
 • Hazır havuz çeşitleri 
 • Panel havuz çeşitleri 
 • İbiza çelik prefabrik havuz çeşitleri 
 • Şelale havuz çeşitleri 
 • Lagün havuz çeşitleri 
 • Süs havuzu çeşitleri

Neden Kılıçhan Havuz Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Kılıçhan Havuz firmamızın yıllardır kazandırdığı tecrübe ve deneyimler müşterilerimize direkt olarak hitap etmektedir. 

Her zaman müşteri istek ve taleplerine en kısa süre içerisinde profesyonel olarak karşılık veren Kılıçhan Havuz firmamız üst düzey çalışmalarını geniş kitlelere aktarmaktadır. 

Havuz Modelleri

Yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimleri profesyonel bir şekilde havuz tasarımına aktaran ekiplerimiz alanı en doğru şekilde temiz ve düzenli kullanır. En kısa süre içerisinde hayali kurduğunuz havuz modellerini dikkatli bir şekilde inşa eder.  
Sizler de Kılıçhan Havuz firmamızın uzman ekiplerine havuz yaptırmak isterseniz bizimle 7 gün 24 saat boyunca iletişime geçebilirsiniz ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir