Havuz Bakımı ve Temizliği İçin Doğal Çevre Dostu Alternatifler

Havuz bakımı ve temizliği için doğal çevre dostu alternatifler, Kılıçhan Havuz firmamızın uzman ekipleri ile birlikte sizlere sunulmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı havuz bakımı ve temizliği için gerekli ürünleri kullanarak daha sağlıklı ve steril bir havuz keyfini sizlere yaşatmaktadır. 

Havuz Bakımı ve Temizliği

Suya klor ya da başka kimyasallar eklendiği zaman havuzu fırçalamak ve temizlemekle uğraşmamız gerektiğini düşünürüz.

Klor, bromin ya da diğer kimyasal malzemeler suyunuzu temiz tutmaya yardımcı olur, bir dereceye kadar havuzunuzun duvarlarını, zemini ve çevresindeki alanları da temiz tutmaya yardımcı olur. Ancak kimyasal malzemeler yaprakları ve böcekleri sudan uzak tutmaz ve havuzunuzun duvarlarını ve zemini ilelebet temiz tutmaz. 

Kılıçhan Havuz

Havuzu temiz tutmak için klor ya da diğer kimyasalları kullanmaya ek olarak; düzenli, kapsamlı temizlik ve bakım kesinlikle gereklidir. İşte bu yüzden tercih edebileceğiniz Kılıçhan Havuz firmamız yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimleri sizlere aktarmaktadır. 

Havuzlar Neden Bakıma ve Temizliğe İhtiyaç Duyar? 

Açık havuzlarda kir, toz ve mikroorganizmalar su yüzeyine yapışırlar. Bu gibi benzer durumlardan dolayı kirlenmiş havuz suyu çevre ve insan sağlığı açısından yüksek kalite standartları içerisinde belirli periyotlarla temizlenmesi gerekmektedir. 

Havuz Bakımı ve Temizliği
  • Havuzlar çeşitli etkenlere göre zaman içerisinde kirlendiği için filtreleme yöntemiyle yüzeydeki kirler filtreden geçerek havuz alt yapısında bulunan denge tankına aktarılır, filtrelemeden geçerek yeniden havuza aktarılarak sürekli devir daim sağlanır.
  • Filtreleme sistemi haricinde havuz hijyenini sağlamak için ayrıca haftalık ve aylık periyotlarda temizlik yapılmaktadır. Havuz içerisinde bulunan skimmerlar (filtreler) günlük olarak temizlenmeli kirden arındırılmalıdır. 
  • Haftalık olarak havuzun duvar tabanları temizlenmelidir. Havuzun kimyasal pH değerleri sürekli olarak kontrol edilmelidir.

Neden Kılıçhan Havuz Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Kılıçhan Havuz firmamızın sizlere sunduğu üst düzey havuz bakımı ve temizliği hizmeti geniş kitlelere hizmet vermektedir. 

Yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimleri profesyonel olarak müşterilerine sunan Kılıçhan Havuz firmamız doğal çevre dostu alternatifler sunuyor. 

Kılıçhan Havuz

Size, sağlığınıza ve çevrenize zarar vermeyecek şekilde havuz bakımı ve temizliği hizmeti sağlayan Kılıçhan Havuz firmamız daima müşteri istek ve taleplerini göz önünde bulundurarak çalışmalarını devam ettirmektedir. 
Profesyonel ve güvenilir havuz bakımı ve temizliği hizmeti için Kılıçhan Havuz firmamızdan en kısa süre içerisinde hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir