Havuz Fiyatları Ve Maliyeti

Havuz fiyatları ve maliyeti dilediğiniz havuz tipine bağlı olarak belirlenmektedir. Hayal ettiğiniz havuz modellerini tasarıma ve projeye dönüştüren Kılıçhan Havuz firmamız her bütçeye uygun havuz yapmaktadır.

Havuz Fiyatları Ve Maliyeti

2023 yılının gözdesi olacak havuz tasarımları, havuz yapımı işleminde profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Oldukça dikkat ve önem gerektiren havuz yapımı havuz fiyatları ve maliyetine göre değişkenlik gösterebilir. 

Kişilere ya da kurumlara özel tasarlanan havuzlar birçok açıdan değişkenlik gösterebilir. Kişiden kişiye değişkenlik gösteren zevk ve istekler uzman Kılıçhan Havuz ustaları tarafından profesyonel bir şekilde tasarıma dönüştürülecektir. 

Havuz Fiyatları Ve Maliyeti

Kılıçhan Havuz firmamızın uzun yıllardır havuz yapımı alanında hizmet veren ustaları üst düzey hizmet kalitesi sunuyor. Her bütçeye hitap eden havuz modelleri sayesinde havuz kullanmak isteyen herkes Kılıçhan ustaları tarafından üst düzey bir hizmet imkanı alıyor.

Havuz Yapım Fiyatları Ne Kadardır ?

Havuz fiyatları ve maliyeti ortalama olarak değişmektedir. Havuzun şekline, boyutuna ve kullanım amacına göre değişkenlik gösteren fiyatlar ortalama olarak belirlenmektedir. 

Kılıçhan Havuz
 • Betonarme havuz modelleri ortalama olarak 200.000 tl den,
 • Prefabrik havuz modelleri ortalama olarak 70.000 tl den, 
 • Fiber havuz modelleri ortalama olarak 100.000 tl den başlamaktadır.

Çoğunluk prefabrik havuz modellerinin fiyatları betonarme havuz modelleri fiyatlarına göre daha ucuzdur. Daha kısa süre içerisinde imalatı tamamlandığı için bahçe havuzu olarak tercih edilmektedir. 

Prefabrik havuz modelleri, çelik panel havuz ve polyester havuz ya da fiberglass havuz ve şişme portatif havuz gibi alternatif yapım modellerini içermektedir. 

Havuz yaptırmak istediğiniz zaman önceliğiniz havuz fiyatları ve maliyeti ise öncelik vereceğiniz model prefabrik havuz modelleri olmalıdır. 

Kılıçhan Havuz firmamızdan üst düzey kalifiye işçilik ile beraber sizlere birbirinden eşsiz modellere sahip olan havuz modellerini bütçenize uygun bir şekilde projelendiriyoruz. 

Kaliteli malzeme ve başarılı işçilikten ortaya çıkan kişiye özel havuz modelleri için Kılıçhan Havuz uzman ekiplerimiz sizlere üst düzey hizmet sunuyor. 

Havuz Fiyatları ve Maliyetini Belirleyen Faktörler 

Havuz fiyatları ve maliyeti birden fazla faktörden etkilenerek ortaya çıkmaktadır. Sizin talep ve isteklerinizin yanı sıra birçok detay fiyat belirlemekte oldukça önemlidir.

 • Kaliteli işçilik
 • Nitelikli malzeme ve ürünler
 • Deneyim ve tecrübe sahibi ekip
 • Nitelikli bir havuz içi izolasyonu
 • Etkili bir havuz cam mozaik uygulaması
 • Havuz projesine yönelik mekanik tesisatlar
 • Havuz zeminindeki çatlakların giderilmiş olması

Kılıçhan Havuz tarafından yapılan havuz modellerinde fiyat belirleyen birçok kriter vardır. Havuz yapımı işlemini etkileyen;

 • Havuz büyüklüğü ya da havuz ebatı
 • Havuz şekli ve biçimi
 • Havuz rengi ve havuz kullanım amacı
Kılıçhan Havuz

birbirinden farklı özellikleri bir araya getirerek projelendirilen havuz modellerini incelemek için internet sitemizde yer alan modelleri inceleyebilirsiniz.

Kalifiye işçiliğin yanı sıra uzun ömürlü ve kullanışlı havuz alternatiflerini değerlendirmek için başarılı Kılıçhan Havuz firmamızdan bilgi alabilirsiniz. 2023 havuz fiyatları ve maliyeti için detaylı bilgi alarak sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir