2024 senesinin yeni havuz ürünleri neler? Hadi gelin beraber görelim. Kılıçhan Havuz firması olarak 2024’ün yeni ürünlerini sizlere derledik. İşte 2024’ün yeni havuz ürünlerini şu şekilde sıralayalım;

  • Havuz temizlik ekipmanları,
  • Havuz içi ekipmanları,
  • Klor jeneratörü,
  • Havuz robotları,
  • Havuz pompaları,
  • Havuz kimyasalları,
  • Havuz ızgaraları,
  • Havuz ısıtma sistemleri.

Firmamızın sunduğu 2024’ün yeni havuz ürünlerinden havuzunuza kolayca temin edebilirsiniz.

Havuz Ürünleri
Havuz Ürünleri

Havuz Ürünleri Ne İşe Yarar?

Kullanılan havuzların daima temizlenmesi ve genel bir bakım yapılması gerekmektedir. Bu şekilde havuz hem berrak ve temiz gözükür hem de insan sağlığına zarar vermez.

Havuz Temizlik Ekipmanları: Bu ekipmanlar ile havuz suyunda olan bakteri ve mikropların havuzu kullanan bireylere ulaşmasını engellemektedir. Bu ekipmanlar için havuz fırçalarını, havuz süpürgelerini ve havuz kepçelerini örnek olarak verebiliriz.

Havuz İçi Ekipmanlar: Havuz içi ekipmanlar sayesinde havuz daha duru ve sağlıklı kalmaktadır.

Klor Jeneratörü: Klor jeneratörü ile havuz dezenfekte edilebilmektedir.

Havuz Robotları: Havuz robotları, havuzun her yönünü ovalayarak temizlemekte olan ve kirleri yok eden cihazlardır.

Havuz Pompaları: Havuz pompaları dezenfeksiyon sağlayan kimyasalların havuzdan atılmasını ve suyun durgunlaşmasını sağlamaktadır.

Havuz Kimyasalları: Bu ürünler ise havuzun hem pH dengesini koruma hem de temizlenmesi amacı ile kullanılmaktadır.

Havuz Izgaraları: Bu ızgaralar havuza gelen yabancı maddelerin süzülmesini sağlayarak havuz sistemine karışmasını önler. Bununla beraber havuzdan taşan suları toplayarak denge deposuna aktarma işlemi görmektedir.

Havuz Isıtma Sistemleri: Havuz ısıtma sistemleri havuzu ısıtma görevi görmektedirler. Bu sistemler havuzu ısıtarak daha keyifli anlar geçirmenize olanak tanır.

Firmamızın sizlere sunmuş olduğu 2024 yeni havuz ürünleri ile havuzunuzda daha keyifli anlar geçirebilirsiniz. Konu hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir