İstanbul Havuz Firması

20 yıllık iş tecrübelerimize dayanarak en kaliteli ve çevreye zarar vermeden oluşturduğumuz projelerimizi sunuyoruz. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak havuz yapımında seçtiğimiz malzemeleri titizlikle seçiyoruz. Havuz yapımı zor bir süreç gerektirse de süreci kolaylaştıracak donanıma ve bilgiye sahip olduğumuzdan sizin açınızdan bu süreci kolay ve keyifli bir hale getirebilmek adına elimizden geleni yapıyoruz.

Istanbul-Havuz-Firmasi..
İstanbul Havuz Firması

Hizmetlerimiz arasında havuz yapımı, sauna yapımı, buhar odası, Türk hamamı, süs havuzu, prefabrik havuz, spa design ve sonsuzluk havuz gibi geniş yelpazemiz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Havuz yapımında kullanılan malzemelerin seçimini yaparken son teknolojiyi takip eden ürünler olmasına dikkat ediyoruz ve iklim şartları dahilinde bu seçimi tamamlamaya özen gösteriyoruz. Bizim için önemli olan müşteri memnuniyeti olup bu doğrultuda dayanıklı ve uzun vadeli kullanım sağlanabilecek üst kalite ürünler üretmek için titizlikle çalışmalarımızı sağlıyoruz. Tecrübeli ekibimiz ile yüksek kalite işçilik gerektiren dikkat çekici tasarımlara sahip ürünlerimizi sizlere en uygun fiyata sunmaya özen gösteriyoruz.

Havuz yapımında dikkat ettiğimiz konuların başında hijyen faktörü yer alıyor. Gelişmiş havuz filtrasyonu ve dezenfeksiyon sistemlerimiz sayesinde üst düzey hijyenik bir hizmet sunmaya büyük önem veriyoruz. Buna ek olarak havuz yapımında dikkat ettiğimiz diğer bir faktör güvenlik unsurudur. Ürünlerimizi tasarlarken müşterilerimiz için özellikle de çocuklar için güvenliği sağlayarak rahat ve konforlu bir hizmet sunmaya çalışıyoruz.

İstanbul Havuz Firması

Hizmetlerimizi sunarken her aşamada müşterilerimiz ile şeffaf bir şekilde süreçlerin paylaşımını sağlıyoruz ve sorun teşkil edecek bir durum olması halinde anında müdahale edip sorunsuz bir hizmet sunmaya özen göstererek süreçlerimizi sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyeti her zaman bizim için önemli olmuştur. Müşteri taleplerine önem vererek onların istekleri doğrultusunda projelerimizi şekillendiriyoruz. Projelerimizin her zaman arkasında durarak güvenli ve konforlu bir hizmet sunmak en büyük gayelerimiz arasında yerini alıyor.

Havuz yapımı inşaatı, ince işçilik gerektiren tecrübeli bir kadro ile yapılabilecek bir iştir. Yüzme havuzu yapımında müşteri memnuniyetine önem verirken alanında uzman bir ekip ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Buna ek olarak teknolojinin gerisinde kalmadan en kaliteli malzemeler kullanılarak üretim gerçekleştiriyoruz. Kılıçhan Havuz İnşaat olarak bizim için önemli olan hijyenik, korunaklı ve kaliteli hizmet vermektir. Havuz yapımı hakkında uzman ekibimiz ile irtibata geçmeniz halinde sizlerin arzu ve talepleri doğrultusunda en uygun havuz modeli belirlenerek sizlere yardımcı olmaktayız. Havuz yapımında kullanım amacına uygun, istediğiniz görsellikteki haliyle üretim yapılacak olup bu süreç dahilinde her türlü teknik desteği sağlamaktayız.

İstanbul Havuz Firması

Dış mekan açık havuzlar ya da iç mekan kapalı havuzlar olarak iki farklı şekilde yüzme havuzu tasarımı yapılmaktadır. Yüzme havuzu inşaatında kullanılacak malzemelerin kalitesi inşaat sürecindeki en önemli faktörden biridir. İnşaat sürecinde iklim koşulları göz önünde bulundurularak dayanıklı ve kaliteli malzemeler özenle seçilir ve kullanılır.

İstanbul Havuz Firması olarak kalite standartlarına göre hizmet veren bir firma olduğumuz için müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya çalışarak yolumuza devam ediyoruz. Havuzlar, yüzme amacının dışında çevreyi süslemek maksadıyla kullanılan alanlardır. Farklı özelliklere hitap eden çeşitli türlerde yüzme havuzu türleri bulunur. Öncelikli olarak havuzun hangi amaçla kullanılacağı belirtilmesi gerekir ve bununla beraber fizibilite çalışmaları yapılır. Bu doğrultuda uzman ekibimiz tarafından havuz boyutları belirlenir gerekli yapı malzeme alım süreci sağlanır ve havuz yapım süreci başlamış olur. Sizler de havuz ve havuza dair her şey için bizlerle ile irtibata geçerek destek alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir