Havuz Kimyasalları Üretici Firmaları

Havuzların temiz, bakımlı ya da sağlıklı olması için kullanılan havuz kimyasalları havuz kullanıcıları için oldukça büyük önem taşır. Havuz Kimyasalları Üretici Firmaları kimyasal ürünleri tedarik ederek satışa sunar.
● pH düşürücü
● Klor çöktürücü
● Parlatıcı
● Yosun önleyici
● Yüzey temizleyici
● İyon tutucu

Havuz Kimyasalları Üretici Firmaları


Genellikle kullanımı tercih edilen kimyasal maddeler havuz suyunun steril olması açısından büyük etkide önem taşımaktadır. Sağlık, hijyen ve kullanım açısından oldukça büyük önem taşıyan havuz kimyasalları havuz suyunuzun ve havuzunuzun temiz olması açısından büyük önem taşımaktadır.
Havuz kimyasalları havuz suyunu istenilen ve yeterli olan şartlarda olmasını sağlar. Kılıçhan Havuz aracılığı ile sunulan kimyasal maddeler daha yüksek performansa sahip havuz kullanımı sağlamaktadır.
Havuz suyunun içerisindeki kimyasal kullanım oranında etken olan birçok detay bulunmaktadır.
● Hava sıcaklığının değişkenliği
● Havuzun konumu
● Havuzun tipi ve şekli
● Havuz kullanıcı sayısı
Havuz Kimyasalları Üretici Firmaları tarafından sağlanan kimyasallar daha konforlu
havuz suyu için büyük etken taşımaktadır.


Havuz Kimyasalları Nedir ve Ne İşe Yaramaktadır ?

Kullanımı 100 metreküp suda 6 litre olarak yapılmalıdır. 3-4 saat arasında sirkülasyon yapılarak karışımı sağlanmalıdır.

  • Filtre ve Yüzey Temizleyici Havuz Kimyasalı: Havuzun kirlilik seviyesine bağlı olarak su içerisinde seyreltilerek kullanılan asidik bileşiktir. Havuz suyu yüzeyine çıkan kirlerin durumuna göre işlem tekrar edilmelidir.
  • Ayak Dezenfektanı: Havuz suyuna karışma ihtimali olan mantar, mikroorganizma ve bakterileri öldürmek için kullanılması tercih edilir. Dış etkenlerden havuz suyunun kirlenmesini önler.
  • Havuz Parlatıcı Kimyasal: Havuz suyu üzerinde asılı kalan topaklanmaların daha rahat tutulmasını sağlamaktadır. Kullanımı 100 metreküp havuz suyu içerisinde ortalama 500 – 2000 gram arasında uygulanmaktadır.
  • pH Düşürücü: pH değeri yüksek olan su klor değerinin düşmesine yardımcı olur. pH değeri 7.0 – 7.3 arasında olmayan havuz sularında kullanılmalıdır.
  • Yosun Önleyici: Havuz suyunda bulunan çeşitli mantar, bakteri ya da mikroorganizma çeşitlerine etki ederek yok etmek için kullanılır. Haftada bir kullanılmalıdır.
  • Sıvı Klor: Havuz suyu dezenfeksiyonu için kullanılır. Havuz suyunda bulunan mantar, bakteri ve mikroorganizmaları yok etmek ve üremesini engellemek için kullanılır.
Havuz Kimyasalları Üretici Firmaları

Havuz Kimyasalları Üreten Firmalar arasında hizmet veren Kılıçhan Havuz firmamız geniş kitlelere hitap edecek kimyasal havuz ürünlerini ve benzeri havuz ürünlerini internet sitesi üzerinden sunulmaktadır Kaliteli ve bütçeye uygun fiyatlar üzerinden sunulan Havuz Kimyasalları havuz temizliği ve bakımı yapıldığı zaman kullanılmaktadır. Her havuz tipine uygun bir şekilde kullanılabilecek havuz kimyasalları için Kılıçhan Havuz sitemizi ziyaret ederek ve bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir