Havuz Bakımı İçin Gereken 5 Önemli Ürün

Havuz bakımı için gereken 5 önemli ürün, Kılıçhan Havuz uzman ekipleri ve havuz malzemeleri sayesinde havuz kullanan kişilere sunulmaktadır. 

Havuz bakımı ve havuz temizliği için tercih edeceğiniz havuz temizlik ve havuz bakım ürünleri kaliteli ve güvenilir bir marka olan Kılıçhan ile internet sitemizde yer almaktadır. 

  1. pH düşürücü 

Havuz suyu pH değerini düşürmek için gerekli olan ürün olarak tercih edilmektedir. Havuz suyu pH değeri her zaman yükselme eğilimi gösterir. pH değeri ideal olmayan havuzlarda birçok problem meydana gelmektedir.

Havuz Bakımı İçin Gereken 5 Önemli Ürün
  1. Klor                 

Havuz suyu dezenfeksiyonu olarak klor ve klor türevleri kullanılmaktadır. Toz ya da tablet halinde bulunabilen klor, havuzun içerisine atılarak kullanılır. İçerisindeki klorun insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur.

Havuz Bakımı İçin Gereken 5 Önemli Ürün

Klor, toz ya da tablet halinde havuz içerisinde çözülürken, temas halinde tahrişe neden olabilir. Suyun hijyeni açısından havuzlarda kullanılan, olmazsa olmaz bir madde olarak tercih edilmektedir.

  1. Yosun Giderici     

Yosun inhibitör yosun önleyici kimyasal olarak bilinmektedir. Havuzun yosunlanmaması için sıvı halde kullanılan bir maddedir. Sıvı halde bulunan bu madde düzenli olarak havuzlarda mutlaka kullanılmalıdır.

Kılıçhan Havuz
  1. Sıvı topaklayıcısı 

Topaklayıcı parlatıcı havuz suyu berraklaştırma için kullanılan ürün olarak tercih edilir. Havuzun içerisinde göremediğimiz bir sürü küçük toz ve pislik bulunur. Bu toz ve pislikler havuzu kullanan insanlar için rahatsız edici sağlığa tehdit oluşturan bir durumdur.

Havuz Bakımı İçin Gereken 5 Önemli Ürün

Yanlışlıkla su tutulduğu takdirde bu pislikler vücudumuza girmiş olur. Sıvı toplayıcısı, bu küçük pislikleri bir araya toplayarak havuz filtresine takılmasını sağlar. Böylece pisliklerden arınan havuz daha berrak ve hijyenik bir hale gelir.

  1. Havuz robotları

Havuz temizliği ve havuz bakımında en çok tercih edilen temizlik araçlarından biri olarak tercih edilen robotlar havuz için önemli bir rol oynar. Havuz temizliği ve bakımında robotlar geniş fırçaları sayesinde havuzların her alanını ovalayarak temizler.

Kılıçhan Havuz

Neden Kılıçhan Havuz Firmamızı Tercih Etmelisiniz?

Kılıçhan Havuz firmamız yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimleri Türkiye’nin birçok noktasına profesyonel olarak aktarmaktadır. 

Havuz Bakımı İçin Gereken 5 Önemli Ürün

Havuz yapımı, havuz bakımı ya da havuz temizliği konusunda üst düzey hizmeti sunan Kılıçhan Havuz firmamız havuz bakımı için gereken 5 önemli ürün seçeneklerini de internet sitesi üzerinden satışa sunmaktadır. 

Alanında kaliteli ve başarılı çalışmalara imza atan firmamızın referansları geniş kitlelere hitap etmektedir. Sipariş ve detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir