Fiberglass Havuz Nedir ?

Fiberglass Havuz Nedir ? ” sorusuna cevap arıyorsanız Kılıçhan Havuz firmamız uzman ekipleri tarafından sorunuz en doğru şekilde cevaplanıyor. 

Fiberglass Havuz Nedir ?
 • Fiberglass havuz modelleri pürüzsüz yüzeye sahip olan havuz çeşitleridir. 
 • Kolay kurulum ve montaj yapılması için tercih edilmektedir.  
 • Hijyenik ve pratik yapıları sayesinde konforlu bir havuz deneyimi sunar. 

Birçok havuz modellerinde olduğu gibi birbirinden farklı olarak kare, dikdörtgen ya da yuvarlak şekillerinde tercih edilebilir. Kişiye özel ve işletme ya da firmalara özel tasarlanabilir olması sayesinde tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. 

Kılıçhan Havuz

Fiberglass havuz modelleri süs havuzu olarak birçok alanda kullanılmaktadır. Fiberglass optik malzemeli süs havuzu modelleri; beton malzemeli süs havuzlarından daha az maliyete sahip olduğundan dolayı daha çok tercih edilir.  

Fiberglass Havuz Kullanım Avantajları Nelerdir ?

Fiberglass havuz modelleri daha kısa sürede tedarik edilmesinden dolayı daha ergonomik ve hızlı kuruluma sahiptir.

Fiberglass Havuz Nedir ?
 • Kurulum aşamasından sonra direkt olarak kullanıma hazır olması en büyük avantajları arasında yer almaktadır. 
 • Fayans, merdiven ya da tutacak gibi ek parçalar bir bütün olarak içinde yer aldığından dolayı fiyat ve maliyet yönünden avantaj  sağlar. 
 • Fiberglass havuzlar çeşitlerinde su kaçağı ya da su sızdırma gibi sürekli bakım ve onarım isteyen problemler meydana gelmemektedir. 
 • Kolay temizlenebilir yapısı sayesinde zemin ve duvarları dahil olarak havuz temizleme süresi kısa olacaktır. 
 • Bütün bu avantajlarının yanı sıra işçilik maliyeti açısından da oldukça ilgi çekicidir.
Fiberglass Havuz Nedir ?

Fiberglass havuz modelleri, havuz yapımı alanında başarılı olan Kılıçhan Havuz ustaları tarafından profesyonel bir şekilde üretilmektedir. Belirli kalıpları ve ölçüleri bulunan fiberglas havuz modelleri jelkot, polyester ya da cam elyaf bileşenleri bir araya getirilerek hazırlanır. 

Fiberglass havuz modelleri yapım süresi ortalama olarak 7 ya da 10 gün sürmektedir. Ebatlarına ve büyüklüklerine göre monoblok ya da parçalı şekilde tasarlanmaktadır. Diğer yüzme havuzları ile kıyaslandığı zaman genellikle düz renk ya da düz model seçenekleri ile üretilmektedir. Genellikler 2 metre ve 2 metrenin katları olacak şekilde üretilerek müşterilere sunulur.

Fiberglass Havuz Yapımında Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar 

Fiberglass havuz modelinin tercih edilen kurulacak alanın boyutlarını göze alarak fiberglass yüzme havuzu Kılıçhan Havuz’un profesyonel çalışma ekipleri tarafından tasarlanmalıdır. 

Fiberglass Havuz
 • Kaliteli malzemeler ve kaliteli maddeler kullanılarak üretilmelidir.
 • Fiberglass havuz modellerinde sonradan oluşacak kaçak ya da sızıntı gibi tamirat gerektiren diğer arızaların yaşanmaması için test edilmesi gerekmektedir.
 • Fiberglass havuz, zemin altına yapılacak ise teslimattan önce havuz yapılacak alan mutlaka hazırlanmalıdır.
 • Fiberglass havuz çeşitlerinde uygun olan alana yapılandırılmasından sonra su ve elektrik tesisatlarının dikkatli ve özenli bir şekilde yapılması gerekmektedir.
Fiberglass Havuz Nedir ?

”  Fiberglass havuz nedir ? ”  ya da fiberglass havuz modellerine dair araştırma yapıyorsanız Kılıçhan Havuz firmamız sizlere hitap edecek ve ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde hizmet sunuyor. 

Havuz yapımı alanında üst düzey bir hizmet almak için tercih edebileceğiniz Kılıçhan Havuz firmamız sizlere en kısa süre içerisinde kalifiye işçilik ile yardımcı alıyor. Havuz yapımı için detaylı bilgi ve randevu almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir