En İyi 5 Havuz Isıtıcı Ekipmanı 

En iyi 5 havuz ısıtıcı ekipmanı sayesinde havuzların sıcaktan soğuğa geçen havalarda ısınmasını sağlayan sistemler olarak Kılıçhan Havuz sitemiz üzerinde bulabilirsiniz. 

Havuz ısıtma sistemleri havuz ısıtıcı ekipmanı çeşitleri sayesinde geleneksel yöntemlerin yerini daha teknolojik ısıtma yöntemleri almıştır. Her havuz tipine göre tasarlanabilen havuz ısı pompaları, havuzu ısıtabileceği gibi soğutabilir.

En iyi 5 havuz ısıtıcı ekipmanı, Kılıçhan Havuz firmamız ile istediğiniz havuz ısıtıcı ekipmanlarına ulaşabilirsiniz. 

1. Isı pompaları 

Havada bulunan kaloriler sıcaklık 5 °C’nin üzerinde olduğunda tutulur ve havuz suyuna aktarılır. Kompresör tarafından tüketilen her kW elektrik için, ısı pompası suya ısıtma gücü katkıda bulunur. 

En İyi 5 Havuz Isıtıcı Ekipmanı 

Açık bir havuzu ısıtmak için genellikle nisan ayından ekim ayına kadar bir kullanım süresi tahmin edilmektedir. Dış hava sıcaklığı zorunlu olarak 5 ºC’den yüksek olmalıdır.

Sıcaklıktaki artışa 2 gün ile 5 gün içinde ulaşılır. Bu ilk sıcaklık artışı için havuz filtrasyonunun kesintisiz çalışması gerekmektedir.

2. Elektrikli ısıtıcılar

Elektrikli ısıtıcılar açık, kapalı havuzlar veya kaplıcaları ısıtmak için uygundur. Isıtıcılar tüm yıl boyunca ısıtmaya izin verir ve sıcaklık artışına 2 ile 5 gün içinde ulaşılır. Bu ilk sıcaklık artışı için havuz filtrasyonunun kesintisiz çalışması gerekmektedir.

Kılıçhan Havuz

3. Su ısı eşanjörleri 

Bu ısıtma ekipmanları, evdeki kazan kullanılarak açık veya kapalı yüzme havuzlarının ısıtılması için tavsiye edilir. 24 saatten 48 saate kadar çok hızlı sıcaklık artışlarına izin verir. Bu ilk sıcaklık artışı için havuz filtrasyonunun kesintisiz çalışması gerekmektedir.

En İyi 5 Havuz Isıtıcı Ekipmanı 

4. Nem Alma Cihazı 

Ortamdaki havayı kuru tutarak, nemi çeker. Genellikle ev ve işyerlerinde oluşan, küf ve mantar gibi zararlı durumların önüne geçer. Nem alma cihazı, nemin duvara geçmesine engel olur. Özellikle nemli duvarlarda, küf sonrası oluşan kötü kokularda etkili bir çözüm sunar.

En İyi 5 Havuz Isıtıcı Ekipmanı 

5. Doğalgaz 

Havuz suyunu ısıtmak için kullanılan bir diğer yöntem olarak tercih edilmektedir. Doğalgaz, diğer yakıtlara göre daha ekonomik olarak bilinmektedir.

Neden Kılıçhan Havuz Firmamızla Çalışmalısınız?

Kılıçhan Havuz firmamız yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimleri uzman ekipleri ile geniş kitlelere ulaştırmaktadır. 

Kılıçhan Havuz

Alanında profesyonel olarak hizmet veren Kılıçhan Havuz firmamız en iyi 5 havuz ısıtıcı ekipmanı çeşitlerini havuz kullanıcılarına ulaştırmaktadır. 

En iyi 5 havuz ısıtıcı ekipmanı için detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için iletişime geçebileceğiniz Kılıçhan Havuz firmamızın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir