2023 Havuz Maliyeti 

2023 Havuz Maliyeti 

2023 havuz maliyeti güncellenen fiyatlara göre Kılıçhan Havuz firmamız tarafından müşterilerimize sunulmaktadır. 

2023 yılına eğlenceli ve neşeli bir şekilde girmeyi tercih eden ailelerin vazgeçilmezi olan havuz modelleri Kılıçhan Havuz firmamız tarafından profilini bir şekilde ince işçilik ile birlikte yapılıyor.

2023 Havuz Maliyeti

Uzun yıllardır havuz yapımı ve bakımı alanında uzman bir şekilde hizmet veren ustalarımız ve ekiplerimiz tecrübelerini en kısa süre içerisinde havuz yaptırmak isteyen kişilere aktarıyor. 

2023 havuz maliyeti listesine göre belirlenen fiyatlar doğrultusunda tercih edebileceğiniz birbirinden farklı ve modern tasarımlara sahip olan havuzlara Kılıçhan Havuz firmamız tarafından proje yaptırabilirsiniz. 

2023 Havuz Maliyeti Ne Kadar ?

2023 yılında sıcak yaz aylarında evinize, bahçenize, villanıza ya da işyerinize havuz yaptırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Kılıçhan Havuz firmamız tercih edeceğiniz alana göre sizlere en doğru havuz modelini sunuyor. 

Kılıçhan Havuz

İstek ve ihtiyaçlarınıza hitap edecek havuz modellerinin fiyatları gerekli ölçüm ve araştırmalar yapıldıktan sonra en net şekilde belirleniyor.

  • Betonarme havuz modelleri ortalama olarak 200.000 tl den başlıyor. 
  • Prefabrik havuz modelleri ortalama olarak 70.000 tl den başlıyor. 
  • Fiberglas havuz modelleri ortalama olarak 100.000 tl den başlıyor.

Uzun ömürlü ve çok amaçlı kullanacağınız havuzlara yapım aşamasında harcama yapmak oldukça gereklidir. Tek sefere özel yapacağınız havuz yapımı maliyeti eğlencenin tadını çıkarmanız için yeterli olacaktır. 

2023 Havuz Maliyeti

Genel olarak bilindiği üzere, boyutlar aynı olmasına rağmen birbirinden farklı olan havuz türü vardır. Bu havuz modelleri proje olarak ya da kullanım amacı olarak farklı şekillerde hazırlandığı için fiyatlar da haliyle değişiklik göstermektedir.

Fakat ülkemizde yaptırılan ve yapılması tercih edilen havuz modelleri hemen hemen aynı tip ve model olduğu için ortalama fiyatlar verebiliriz.

2023 Havuz Maliyeti Belirleme Faktörleri Nelerdir ?

Havuzun yaptırılacağı alan, bahçenin konumu ya da kazılacak alanın özelliği gibi faktörler de bu havuzların fiyatlarını belirleyen unsurlardandır.

Kılıçhan Havuz
  • Havuzun yaptırılacağı alanın büyüklüğü oldukça önemlidir.
  • Havuzun modeli fiyat belirleme aşamasında en büyük etkenlerden birisidir.
  • Havuzun kullanım amacı etkilidir. 
  • Havuz yapımı aşamasında kullanılan malzemelerin kalitesi havuz maliyetini etkilemektedir. 
  • Havuz içerisinde kullanılacak aksesuar ve benzeri oyuncaklar fiyatı doğrudan etkilemektedir.

Kılıçhan Havuz firmamız havuz yaptırmak isteyen kişilere ya da firmalara üst düzey hizmet kalitesi sunuyor. Kaliteli ve uzun ömürlü malzemeleri kullanarak sürekli havuz bakımı ya da havuz malzemeleri parça değişimi işlemine gerek kalmadan havuz kullanıcılarını mağdur etmiyor. 

Kılıçhan

2023 havuz maliyeti belirlenirken müşterilerin istek ve talepleri göz önünde bulundurularak fiyat politikası sunuluyor. Daima müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veren Kılıçhan Havuz firmamız birçok kriteri bir arada değerlendirerek size özel 2023 havuz maliyeti listesi sunuyor. 
Kılıçhan Havuz firmamız ile iletişime geçerek havuz yapım hizmeti almak için detaylı bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir